Jaunumi2024-02-21T07:59:26+00:00

AKVILONAS JAUNUMI 2023

Noslēdzās VIII Starptautiskais festivāls VESELOKASE 2023, kuru ik gadus, kā parasti, organizē Dziedniecības centrs AKVILONA un WPHPL.

Šogad tas noritēja Rēzeknes novada Griškānos, Viesu namā Zaļā sala. Lūk – tikai dažas no pasākuma tēmām: Mans ceļš dziedniecībā; Dziedinošā dzeja; Dzimtas (Senču) mantojums; Pirts slotiņu dziedinošais pieskāriens; Augstāk par visu pasaules izglītību es vērtēju Dvēseles un Sirds izglītību;

Koncerts (Spēka dziesmas); Emocionālais intelekts; Sajūtu uzrakstīšana uz papīra kā viens no instrumentiem sevis un citu dziedināšanā; Pranajama-joga un Krija-joga mūsu veselībai; Koku. Cirvja masāža u.c.; Daba (bites, augi, koki utt.) dziedina mūs; Mugurkaula ietekme uz cilvēka veselības stāvokli.

Nometnes laikā dziedājām, meditējām, zīmējām, smējāmies, vingrojām, dalījāmies dzīves pieredzē, tikāmies ar seniem draugiem un domubiedriem, ieguvām arī jaunus.

Uz tikšanos VESELOKASĒ 2024!

Sirsnīgi apsveicam mūsu kolēģi, dziednieci ZENTU BOBOVIČU, kura jūlijā piedalījās Pasaules V kausa ietvaros notikušajā Starptautiskajā dziednieku kongresā 2023 Krāslavā un iekļuva TOP-10 sarakstā pēc AMOREVITA versijas.
WPHPL Padome.

AKVILONAS JAUNUMI 2022

Go to Top