Alija LUČEZARNAJA: gaišzinība (garīgā gaišredzība); starptautiskie semināri; Meistarklases; seansi klātienē un online formātā; A. Lučezarnajas garīgo prakšu centrs “Tikšanās ar Sevi”; sadarbība ar Dziedniecības centru “AKVILONA” (no 2004. gada).

Reģistrēšanās uz Alijas LUČEZARNAJAS individuālajiem (distancētiem) seansiem: pa mob.: +371 294 892 21 vai pa E-pastu: akvilona@inbox.lv

Alija LUČEZARNAJA

“Mana dzīve ar Dvēseles acīm” – viena no Alijas Lučezarnajas semināru vai “apaļo galdu” tēmām, kuros var piedalīties ikviens, kurš noskaņots uz dziļu, garīgu darbu savas unikālās Dvēseles attīrīšanā un dziedināšanā.

Alijai L. piemīt spējas redzēt energoinformatīvās programmas (t. sk. negatīvās nostādnes), kā arī mūsu dzīves Misiju caur Visuma “Interneta tīklu”, kurā atrodas visas Zināšanas, bet visi trīs Laiki – pagātne, tagadne un nākotne – vienlaicīgi eksistē vienā vienotā punktā. Viņa redz, kādēļ viss ir kļuvis tāds, kāds tas ir tagad, kāpēc dažas situācijas nemainās, neraugoties uz visām mūsu pūlēm. Alija dalās savā redzējumā, – kā mēs varam sasniegt harmoniju visos mūsu dzīves līmeņos.

Alija L. aktīvi vada starptautiskus garīgos seminārus par tēmu: “Tikšanās ar Sevi”, publiski uzstājas dažādās sabiedriskās organizācijās, mācību iestādēs visā pasaulē, kuru saturu var raksturot kā augsti garīga sprediķa sintēzi ar ezoterisku filosofiju, un dziļiem meditatīviem pārdzīvojumiem,- ar mērķi psiholoģiskajā līmenī pārskatīt negatīvo pieredzi, transformējot to pozitīvajā.

Ļoti populāri ir viņas nolasīšanas (gaišredzības, gaišzināšanas) seansi, kuru laikā visi interesenti iegūst iespēju pārskatīt vissvarīgākos savas dzīves brīžus no dzimšanas (ieņemšanas) brīža līdz šodienai, kā arī ieskatīties savā noslēpumainajā nākotnē.

Alija L. nesludina noteiktas koncepcijas, neuzspiež noteikumus, viņa vienkārši piedāvā izmainīt likteni uz labāku “Šeit un Tagad”, atstājot par to izvēli paša cilvēka ziņā!

Katram semināra dalībniekam tiek dāvināta ticība uz brīnumaino izdziedināšanās iespēju, atbrīvošanos no dažādu problēmu formām un izpausmēm, uz spēju reāli redzēt un sajust Augstāko Gaišo Spēku Mīlestību un maigās rūpes par mums.

Ritvars Saulceris.

“…Viņai piemīt fenomenāla spēja atklāt cilvēka dzīves sarežģītā mežģīņu rakstā  nomaldījušos valdziņu, lai parādītu ceļu, kā to izlabot… Viņas spēkos ir izmainīt  cilvēka likteni. Gaišreģe, līdzīgi snaiperim, trāpa “desmitniekā”, izjūtot un aprakstot cilvēka problēmas, sapiņķerējušās dzīves situācijas tā, it kā viņa pazītu šo svešinieku desmitiem gadu…” – par Aliju L. raksta Rita Zālīte.

“Dažkārt es nesaku to, ko ieraudzīju, tādēļ, ka zinu: cilvēks nav gatavs to dzirdēt vai nesapratīs. Vai arī dažās situācijās atsaku cilvēkam nolasīšanas seansu, saprotot, ka viņš manis teikto nesaklausīs, vai arī atnācis tikai aiz ziņkārības, vai augstprātības vadīts.” (no rubrikas “Mistisks stāsts” materiāla “Zelta laimes recepte” par Aliju Lučezarnuju (žurnālā “IEVAS STĀSTI”), Nr.22, novembris, 2013. g., autore – Kaija Zemberga).

Alijas L. semināri

Semināru pamattēma: “Tikšanās ar Sevi vai savu Augstāko “Es”. Semināros tiek izskatīti praktiski visi vitāli svarīgie jautājumi, kas skar:

 • veselību (fizisko, psihisko, garīgo);
 • savstarpējās attiecības starp vīrieti un sievieti, vecākiem un bērniem;
 • arī mīlestību, biznesu, dzīves misiju.

Nodarbību laikā harmoniski savienojas:

 • lekcijas ar garīgajām praksēm (jogu, meditatīvajām dejām);
 • jautājumiem un atbildēm, izmantojot garīgo gaišredzību;
 • meditācijām.

Alija L. saka par to, ka šīs spējas, kuras viņa ieguvusi, ir kaut kas tāds, ko mēs nesam sevī, tā ir dabiskā mūsu Augstākā “Es” sastāvdaļa.

Viņas semināri palīdz katram to dalībniekam padziļināt kontaktu ar savu Augstāko “Es””.

Semināra laikā var uzdot arī vispārējos un personīgos jautājumus.

Bieži tiek praktizēts cilvēka dzīves nelabvēlīgu notikumu nožēlošanas – piedošanas rituāls, ar mērķi atbrīvoties no dziļiem, seniem aizvainojumiem, kuri provocē sāpes, agresiju, skaudību, greizsirdību, un kopumā – bezprieka eksistēšanu.

Visā semināra norises laikā tiek izmantota neatkārtojama meditatīvā mūzika. Paredzētas tējas / kafijas pauzes, bet ilgāku nodarbību laikā (no 6 stundām un ilgāk) – pārtraukumi līdz 1 stundai.

Semināru laikā tiek ieteikts atturēties no gaļas un zivju produktu lietošanas.

Uz semināru lūgums ierasties TIKAI labā omā, noskaņojoties uz nopietnu, dziļu un aktīvu darbu.

Izrādīt cieņu pasākuma organizētājiem un vadītājai.

Adekvāti reaģēt uz dažādajiem cilvēku stāvokļiem, ar sapratni izturēties pret jebkādu izveidojušos situāciju pasākuma laikā.

Lūgums uz semināru ierasties līdz tā sākumam.

Laipni lūdzam uz Alijas Lučezarnajas semināriem, kur brīnumainā veidā, soli pa solim, uzplaukst lieliskais Dzīvās Realitātes noslēpums!

Saziņas saturā ietilpst:

 • Sarunas par Mīlestību un savstarpējām attiecībām, par Likteni un dzīves Misiju;
 • jautājumi un atbildes, izmantojot garīgo gaišredzību (gaišzinību);
 • dziednieciskās meditācijas.

Piedalīties seminārā var tas, kurš ir:

 • atklāts un atvērts;
 • uzticas Alijai L. un viņas spējām;
 • vēlas iegūt patiesu savas dzīves uzlabošanos.

Individuālie nolasīšanas seansi

“Es pamatā darbojos caur Dvēseles plānu, necenšos ieraudzīt visas detaļas fiziskajā līmenī, kuras visbiežāk nav būtiskas; labprātāk dalos ar to, ko man spontāni saka priekšā Avots,- ar informāciju no daudz Augstākas Pasaules.

Nolasīšanas (gaišredzības, gaišzināšanas) seansa laikā jūs saņemat iespēju ieraudzīt vissvarīgākos savas dzīves fragmentus – no dzimšanas (ieņemšanas) brīža līdz tagadnei. Kā arī ielūkoties savā noslēpumainajā nākotnē.

Visa seansa laikā jums tiek dāvāta prasme REDZĒT (t. i. apzināti!) daudzas savstarpēji saistītas cēloņu – seku attiecības starp jums un jūsu vecākiem, vecvecākiem; starp jums un jūsu bērniem, konkrētiem cilvēkiem un atšķirīgiem notikumiem un situācijām.”

Ar cieņu, Alija Lučezarnaja