Žurnāls “TAKA” Marts/2009

Saruna ar gaišreģi Aliju… Pirmā Intas Blūmas intervija ar Aliju L., 2016. g. nogalē.

Tas bija gadus desmit atpakaļ, kad aktīvi lūkojos pēc alternatīviem zināšanu un dziedināšanas avotiem. Sekoju līdzi Alijas vizītēm šeit Latvijā, tomēr pie viņas nenokļuvu – kāda savāda iekšēja bremze nostrādāja, ko toreiz neanalizēju, bet šodien skaidri zinu, kādēļ tā…

Alija Lučezarnaja… Cik ļoti viņu raksturo uzvārds, kas ir viņas īstais uzvārds… To īpašo starojumu es uzreiz sajutu. Jau toreiz, vienkārši no attāluma skatoties uz viņu… Kas to būtu domājis, ka pienāks diena, kad draudzīgi pļāpāsim pie tējas gan klātienē, gan skaipā…

Draudzene atsūtīja linku uz Alijas semināru Jūrmalā. Tā kā tas bija laiks, kad aktīvi man Zīmes nāca saistībā ar Jūrmalu, tad arī šo semināru uztvēru savā ziņā kā zīmi. Pietam semināra nosaukums bija ciešā saistībā ar manu kristīto vārdu, ko uztvēru kā īpašu zīmi… Jā, jā…es ļoti ticu un paļaujos uz Zīmēm… Kad es tās gaidu, man tās tiek rādītas…         lasīt visu šeit:

Otrā Intas Blūmas intervija ar Aliju L.

29.01.2018.

Saruna ar Aliju par dzīvi un to, kas pašlaik notiek

Mēs vienkārši satikāmies, kā dažreiz satiekamies, lai padzertu tēju, padalītos jaunumos un

sākotnēji nebija domas, ka es rakstīšu par šo tikšanos.

Kopš iepazinos klātienē ar Aliju, ir pagājis nedaudz vairāk kā gads. Kopš intervijas, kas kļuva par visu laiku lasītāko manā blogā, mēs esam daudz kopā paveikušas un es esmu pieredzējusi ne tikai skaistu sadarbību ar viņu, bet arī ļoti daudz brīnumainu pārmaiņu savā dzīvē.

Atceros, ka, toreiz pirmajā seminārā, kur es biju kā dalībniece, viņa mani uzrunāja un lūdza uzrakstīt, jo redzēja, ka es rakstu 🙂 Toreiz viņa teica, ka pēc viņas semināriem cilvēkiem mainās dzīves un ļoti.

Žurnāls “Mistērija”.

Augstā dziesma par sevis iepazīšanu

Alija Lučezarnaja ir dziedniece un gaišreģe. Liktenis viņai dāvājis zīmīgu uzvārdu (tulkojumā Starojošā) un unikālu misiju – palīdzēt cilvēkiem
izprast sevi, dzīves lūduma jēgu, atgūt prasmi priecāties, būt laimīgiem un mīlētiem. Aprīļa vidū viņa ieradīsies Rīgā, lai piedalītos dziedniecības centra Akvilona organizētajā seminārā Tikšanās ar sevi vai ar savu augstāko ES.

– Šī mūsu tikšanās ir iepriekš nosacīta, likumsakarīga. Tā ir notikusi Smalkajā pasaulē. Mēs visi jau esam tur – izplatījumā, Mūžībā. Viss notiekošais ir savstarpēji saistīts, – semināra dalībniekus uzrunā Alija.

Viņa pati – Starojošā – uzposusies garā, violetā tērpā, šķiet nokāpusi pie mums kā no debesīm. Viņas veidolā jaušas kas pārpasaulīgs.
Varbūt tā ir asociācija ar svētbilžu apgarotajām madonnām?

Lasīt vairāk


Mistisks stāsts

Kaija Zemberga

Zelta laimes recepte

«Zelta laimes recepte ir mīlēt dzīvi un dzīvot saskaņā ar Sevi,» saka pazīstamā gaišreģe un dziedniece Alija Lučezarnaja. Viņai piemīt fenomenālas spējas cilvēka dzīves sarežģītajā musturā atrast uzirušu valdziņu, lai parādītu ceļu, kā to labot.

Tikšanās ar gaišreģi un dziednieci no Maskavas Aliju Lučezarnuju nevar palikt bez pēdām. Manī, tāpat kā tūkstošos cilvēku, ko visu šo gadu garumā viņa ir pieņēmusi, kaut kas ir mainījies. Viņa spēj mainīt cilvēka likteni. Gaišreģe precīzi kā snaiperis trāpa desmitniekā, sajūtot un aprakstot cilvēka problēmas, samudžinātās dzīves situācijas, it kā viņa ar svešinieku būtu pazīstama desmitiem gadu. Es zināju par intuīcijas spēku, dzimtas karmiskām saitēm, šeit un tagad likumu, apzinos, ka nekas nenotiek tāpat vien, bet šīs vispārzināmās vērtības, dabas likumi, ietērpti viņas vārdos, izrunāti ar mīlestību, maigumu, patiesu vienkāršību, iegūst citu, garīgi spēcīgāku nozīmi.

lasīt tālāk šeit: