Pacientu atsauksmes Oskaram Peipiņam

01.2020 Pēc Jūsu četriem seansiem atmetu smēķēšanu. Paldies! Izrēķināju, ka pa šiem trim gadiem būtu nopīpējusi 3.600 eiro! Vai es varu, kad būšu Rīgā, ieiet Dziedniecības centra “AKVILONA’ ofisā un noziedot Jums kasē kādu summu? Ar cieņu, Zvejas kuģa pavāre S.

30.01.11. Oskar, neticami, bet mēneša laikā Jūs manai dzīvei burtiski esiet iedevis jaunu elpu! Esmu atguvusi sevi, dabūjusi ļoti labu jaunu darbu, un vēl pat spēju palīdzēt citiem – saistībā ar savu pieredzi! Es nemēdzu glaimot, tikai secinu. G.

18.12.10. Mīļš Paldies par otro DZĪVI! Lai Jums nāk Dieva svētība no Debesīm! M. ar ģimenīti.

04.01.11. Mēnešreizes man turpinājās ilgāk par mēnesi. Atrados visu šo laiku ārzemēs, tāpēc palūdzu Jūs strādāt ar mani no attāluma. Pēc divām dienām tā trakā asiņošana beidzās, un atkal varu atgriezties dzīvē. Liels paldies! E. J.

13.05.11. Reiz Jūs man teicāt, ka pēc pāris gadiem ārsti būs pārsteigti par manām asins analīzēm. Vakar biju pie ārsta in UK, un tiešām asins analīzes rezultāti ir ideāli. Uz ko ārsts teica, ka viņš mani apskauž – labā nozīmē. Paldies Jums un man, ka es gāju pie Jums uz vizītēm. Esmu tik priecīga un lepna iekšēji. Gribu šai brīdī Jūs cieši, jo cieši apskaut! Daudz, daudz sirds mīlestības no manis! D.

02.03.18 Vēlreiz paldies Tev par vakardienas seansu, es sajutu kaut ko tik īpašu tai laikā, liekas, esmu atbrīvojusies no kaut kāda liela smaguma, kas dzīvoja manī, šodien kļuvis ir dzīvot daudz vieglāk, mierīgāk, domas vairs nav tik plosošas un nomācošas. Esmu pateicīga Dievam, ka esmu nonākusi pie Tevis, zinu, ka vēl tāls ceļš ir ejams, bet jūtu, ka tas ir pareizais. Lai Dievs svētī Tevi un to, ko Tu dari! L.K.

22.09.17 Sirsnīgs paldies par palīdzību, jau varu staigāt. I.E.

26.05.16. Man ļoti gribas padalīties ar Jums. Patiesībā pateikt Paldies, jo tas arī Jūsu nopelns – tā gaišuma, ko manī aizdedzāt, un drosmes, ko manī iesējāt. “Iekšējais stūrmanis” aizveda, un es atradu citu darbu ar ļoti gaišu un ģimenisku kolektīvu, un labu atalgojumu. Pateicoties Jūsu distancionālajam atbalstam, divas 2 stundu garas darba intervijas izvērtās tik vieglas, sirsnīgas un gaišas, ka vēl tagad brīnos. Un es tad vienkārši biju es pati. V.A.

28.05.16. Jūs izdziedinājāt manu vilku suni. Pateicos sirsnīgi! Tagad tikpat liels melni pelēks krancis Džeremijs nedēļu neēd. Un viena niere negrib strādāt. Lūdzu, vai variet viņam pieslēgties. D., Mazsalacā.

26.05.16. Manam dēliņam (8 mēn.) jau trešo dienu turējās augsta temperatūra: 38-39. Ar Nurofēnu 3 reizes dienā nodzinām to nedaudz lejā, bet tā nemazinājās. Nezinājām temperatūras cēloni, varbūt tie bija 3 zobi, kas vienlaicīgi šķēlās… Likās, ka mazulis jau bija no tā noguris. Palūdzu Jums enerģētisku palīdzību no attāluma. Esam Jums ļoti pateicīgi, jo palīdzējāt!  Jūsu spēkos ir brīnumi. N.J.

17.04.16. Jau kādu laiku man kļuva nelabi ar galvu. Tā reiba kā karuselī, gulēt varēju tikai pussēdus. Nāca dienas laikā miegs, bija nogurums un nespēks. Esmu veikusi kustības kakla skriemeļiem, gan dziļo elpošanu, bet… Netiku pati galā. Tad palūdzu Jūsu viedo palīdzību. Šodien ir labāk, nereibst… Paldies par Sauli. Mūsu pelēkās debesis kļuvušas gaišākas!. Liels paldies, ka šorīt man Saule ir spožāka un debesis zilākas, un rīta smaids ir pats par sevi saprotams.:) Man ir daudz labāk! Paldies! G.

20.05.13. Kas attiecas uz klepu – tas ir pārgājis. Un sāpes kaklā arī. Tencinu! S.

25.08.13. Vēlos informēt par puisi reanimācijā ar galvas traumu, kuram mēs palūdzām Jūs distancionāli palīdzēt. Uzlabojums ir diezgan liels: viņš tagad jau pats elpo, var acis atvērt, dzird, un labo roku un kāju var apzināti pakustināt. Kreisā puse viņam ir nekustīga. Taču mēs ticam, ka ar laiku viss izdosies. Jūsu norādes turpinām pildīt. Paldies! Pozitīvas izmaiņas ir – lēni un ļoti klusi, taču viņš jau sāk runāt. Z.R.

18.12.15. Pateicoties Jums, mana 7-gadīgā meita priecē – lieliski apgūst skolas programmu, 1. pusgadā visur ir plusi, kaut arī skolotāji bažījās par rezultātu. Arī mana galva kļuva skaidrāka, jo nekādas zāles nelīdzēja. Paldies! Sāpju manā krūšukurvī nemaz vairs nav! Dziedināšana no attāluma ir ļoti efektīva! I.

13.10.13. Kā Jums tik labi izdodas!!! – vīrs ir pierimies ar dzeršanu – paldies! A.

17.04.15. Mana dēla P. mājās atkal valda saticība, sieva O. esot viņam par visu atvainojusies. Paldies! K., Vācijā.

14.06.16. Gribēju tikai padalīties. Pēc Jūsu seansa mamma kolosāli jūtas. Sen viņu tik priecīgu neesmu redzējusi. Paldies Jums!:) E.M.

08.09.17 Acs tīklene stabili pielipusi, nostiprinājusies. Ļoti ātri. Acu ārste nekādu tīklenes atslāņošanos tagad nevar atrast. Sirsnīgi pateicos par dziedniecisku palīdzību. R.I.

28.08.16. Jums raksta V. no Liepājas. Biju pie Jums dziedināties, jo 8 gadus nevarējām tikt pie bērniņa. Gribēju Jums pateikt milzīgi lielu paldies, ka palīdzējāt mums. Aizvakar sagaidījām dēliņu. Sirsnīgs paldies!

03.06.17 Krīze pāri, dakteris manai mammai nevar neko īpaši slimu atrast. Paldies Jums! Z.

29.08.16. Sveiciens no saulainās Tenerifes! J Es baidījos lidot. Ar Jūsu palīdzību arī līdz šejienei bez starpgadījumiem esam nokļuvuši!  Saku Jums vēlreiz – Paldies! R.

18.05.14. Vēlējos Jums pateikties par palīdzību, jo tika dzerts Jūsu uzstrāvotais ūdentiņš, un viss pārējais dikti man palīdzēja, lielum lielais Jums paldies! Kā jau teicāt, ka šodien būšu vesela, tad nu tas arī piepildījās…  Paldies Jums, Oskar! S.

10.06.15. Plkst. 7:20 man šodien ir braukšanas eksāmens pirmo reizi tik agri – 9.00 no rīta. Šis ir piektais mēģinājums to nokārtot. Vai Jūs varētu ap to laiku, lūdzu, pieslēgties? Plkst. 10:25. Liels paldies! Noliku eksāmenu. K., Beļģijā.

11.10.17 Paldies Jums, Oskar! Tādas iekšējā miera sajūtas man nav bijis gadiem. Vakar beidzot izzuda saspringums un bailes sānos zem ribām, un zarnās ap Saules pinumu. Šodien atbrīvojās bronhi. Es jau pat neatceros, cik gadu atpakaļ man ir bijusi tik klusa un viegla elpa. Liels paldies Jums par to. Arī radusies lielāka ticība, ka viss būs OK! R.

15.09.19 Ar šodienu vairs šīs zāles nedzeru. Padzēru pēc pārtraukuma 2 dienas, un asinspiediens atkal sāka pazemināties. Laikam kaut kas organismam nepatika. Ar kuņģi ir labāk. Izdevās apārstēt. Ievērošu kādu laiku ārstu doto diētu. Visas zarnu un asins analīzes ir labas. Nieres, aknas arī kārtībā. Tas viss ir, pateicoties Tavai dziedināšanai. A.

27.10.17 Pēkšņi saslima mammīte. Augsti kvalificēti ārsti deva spriedumu: „Atlikušas dzīvot divas nedēļas. Gatavojieties ļaunākajam.” Un šajā brīdī es saņēmu pirmo lielo Dieva pieskārienu – mana iekšējā balss teica: „Tā nebūs…Mammīte dzīvos vēl ilgi!” Tas nebija apmāns vai sevis / mammas žēlošana. Tā balss bija neatkarīgi ne no kā, turklāt konstanta. Agrāknebijis prieks ienāca manī, neskatoties uz mammas slimību, kura progresēja pa minūtēm. Negaidīts telefona zvans no mammas bijušajā klases biedra ienesa pamatīgas izmaiņas kā manā, tā mammas dzīvē. Klases biedrs nebija zvanījis daudzus gadus un, lūk, – atkal Pieskāriens! Saruna, protams, noritēja par pazaudēto veselību. Tās laikā uzzināju, ka savas slimības laikā, kad ārsti nav varējuši līdzēt, mammas skolas biedrs vērsies pie dziednieka Oskara Peipiņa. Es pajautāju par samaksu un uzzināju, ka dziednieks strādā par ziedojumiem. Īstas ticības man nebija, jo ar dziedniecību tā īsti saskārusies nebiju. Man tā toreiz bija neitrāla tēma. Jau pēc pirmā seansa mamma jutās labāk – pati spēja piecelties un iet. Es vēroju un visos seansos biju klāt. Un tad, pēc kāda otrā vai trešā seansa, dzima jautājums: „Kā tas var būt, ka viss, ko saka, dara Oskars, ir man zināms, tikai es neesmu zinājusi, ka to zinu. Tā interesanti kļuva. Mamma izveseļojās, bet man miera nebija un es iestājos Oskara vadītajā Dziedniecības akadēmijā.

16.08.16. Šorīt mana 6-gadīgā meitiņa pati izteica man vēlmi ar mani kopā kaut kur lidot vai braukt ar kuģi, no kā viņai visu laiku bija bail. R. K.

16.07.12 Es pazīstu ļoooti daudzus, kas pie Oskara bijuši, bet neesmu dzirdējusi NEVIENU sliktu atsauksmi. Jā, ir gadījies, ka nepalīdz, nevar sastrādāties, jūt – “nav mans dziednieks”. Bet NEVIENU reizi nav nācies sastapties tieši ar sliktu atsauksmi. B.

15.06.2018 Divdesmit gadus atpakaļ pie Jums mani atveda mana omīte, jo man bija urīna nesaturēšana naktīs, un raustīju valodu, jo nobijos no Salaveča, kurš bija piedzēries un runāja mana krusttēva balsī.  Cik atceros, pietika ar vienu vizīti pie Jums, lai es kļūtu vesels. Tagad es vēlos pie Jums atvest savu 6-gadīgu dēlu, lai Jūs viņam nonemtu bailes no suņiem. J.

16.07.2012 Atsauksmes par Oskaru ir tās vislabākās. Es ilgus gadus mocījos ar mēnešsērdzību, viņš novadīja meditāciju, un es vairs nekad neesmu staigājusi pa naktīm. Es pie viņa esmu bijusi uz vairākām vizītēm, dažādos savas dzīves laika posmos, un vienmēr esmu saņēmusi to, ko vēlējos. London.

11.08.13 Man paziņas un draugi ir pie viņa gājuši, katram ir tikušas pielietotas savas metodes, bet ikvienam, kas ir vēlējies pats ar sevi strādāt, bet ne tikai gaidīt brīnumus, ir palīdzēts. Mana draudzene, piemēram, ar viņa palīdzību atmeta smēķēšanu. K.

13.07.2012 Es par Peipiņu varu teikt tikai tās labākās lietas. Nezinu, kā ir ar tāda veida traucējumiem, bet psiholoģiski viņš man palīdzēja, es iemācījos atkal sākt sevi mīlēt, mainījās mana pasaules uztvere. Tie visi, protams, bija mani iepriekšējie “dzīves augļi”. Nebija nekāds “abra-kadabra”, un viss uzreiz  Paldies! Pukjuzirnis.

14.09.15 Biju pie Peipiņa 1 reizi, jo man atkārtojās nieru iekaisumi. Principā tikai parunājāmies (kaut ko ar rokām viņš ar padarija), bet nu galvenais ieteikums bija speciāli kaut ko speciālu pavingrot no rīta kaut vai 5 min. un stiprināt organismu ar veselīgāku pārtiku utt. Likās diezgan “sviestaini”,  bet nu ar nierēm problēmas no tā laika vairs nav bijušas. V. Ķ.

20.03.19 Vīrene nomocījās ar ceļiem un artrītu, pēc slimnīcas arī aizgāja pie Oskara. Nezinu, ko viņš sastāstīja, bet viņa noticēja, ka būs labi, ka nesāpēs. Un tiešām ir ok. S. L.

18.01.19 Man uz rokām jau 20 gadu garumā bija uzmetušās ļoti daudzas kārpas. Pēc trim vispārējiem Oskara seansiem tās pilnībā izzuda. Pateicos! M. S.

17.07.19 Jau 23 gadus mans vīrs pēc Jūsu dziedināšanas nelieto alkohola. Ģimenē atgriezās miers, sapratne un cieņa. Pa šiem gadiem esam “padevuši ziņu” par mūsu glābēja Oskara spējām un rezultātiem ļoti daudziem cilvēkiem. Liels Jums paldies! A. T.