VESELOKASE 2024 PLĀNS: PDF.

World Professional Healers and Psychics League (WPHPL) un Dziedniecības

centrs ,,AKVILONA” rīko IX Starptautisko festivālu –

VESELOKASE 2024

Pasākuma idejas apraksts:

Sveicināti! Ja jūs šobrīd lasiet šīs rindas, tas jau nozīmē, ka esat sirsnīgi aicināti piedalīties Devītajā Starptautiskajā festivālā – VESELOKASE 2024! Tas notiks 2024. gada 12.-14. jūlijā, Ķekavas novadā, Daugmales pag., Viesu namā – “Upes Villa”.

Tas ir pusstundas braucienā no Rīgas, likteņupes Daugavas azotē, dižu koku ielokā, krustpunktā starp seno un jauno.

«Upes Villa» – Tavs svētku mirklis, spēka lādiņš un lieliska iespēja atelpai.

Šī projekta mērķis:

tuvināt Cilvēku Dabai, vienot veselīgā dzīvesveida entuziastus, seno tradīciju un mūsdienu metodoloģiju piekritējus, dažādu atveseļošanās koncepciju, virzienu un skolu pārstāvjus: dziedniecībā, psiholoģijā, reiki, filosofijā, mākslas terapijā, ekoloģijā u.c. Ielūdzam mūsu pulkā ikvienu: profesionāļi lai dalās savā unikālajā dzīves pieredzē un prasmēs, bet visiem interesentiem tiks dota praktiska iespēja ne tikai ar to visu iepazīties, bet arī reāli izbaudīt un apgūt. Un kopsummā katrs festivāla dalībnieks ar savu būtisko artavu palīdzēs mums visiem izveidot vienotu VESELOKASI!

Tāpēc pasākums arī nosaukts – VESELOKASE! Jo šeit atradīsies vieta katram, kurš zina un/vai vēlas uzzināt, kā var atjaunot, uzturēt un vairot pašu galveno bagātību – mūsu sabiedrības un tās biedru Veselību. Ideja apkopot un sistematizēt visu būtiskāko, kas veicina Gara, Dvēseles un Miesas Veseluma uzturēšanu, nav jauna, taču cilvēku prātos, acīs un ausīs ilgus gadus nezin kāpēc tika iepotēts kāds cits, diezgan destruktīvs, termins – SLIMOKASE… Mums tas vienmēr licies pilnīgi pretdabiski, tādēļ savstarpējā saskarsmē VESELOKASES teritorijā kategoriski iesakām atteikties no sekojošu vārdu lietošanas: slimība, vecums, krīze, diagnoze utt. Loģiski, ka mūsu festivāla dalībniekiem ir aizliegts lietot vielas, kuras negatīvi iespaido Veselību: narkotikas, alkoholu un cigaretes.

Vēl lūdzam obligāti atnest sev līdzi pozitīvu, dzīvespriecīgu noskaņojumu, atvērtību, gatavību jauniem kontaktiem, vēlmi dalīties pieredzē un nodot to līdzcilvēkiem.

Pasākuma laikā pie mūsu Meistariem jums būs pieejamas arī individuālas konsultācijas un procedūras.

Atrodoties pie Dabas krūts, mēs trīs dienas: meditēsim un dziedināsimies; dziedāsim tautas dziesmas un sapņosim; iepazīsim Sevi un Citus, savu mugurkaulu un dzintara dziedinošās īpašības, mandalu zīmēšanu un Aromterapiju, Reiki un Austrumu dejas, Uzzināsim, ko var pateikt pēc roku līnijām, kā kontrolēt stresu, kas ir 15 briljanti Veselībai, kā arī ārstniecības augu noslēpumus; Dabas stihiju nozīmi; un, protams, savas personīgās VESELOKASES krātuvītē ievietosim visgudrākos, visveselīgākos padomus u.c.

Darba valodas:

latviešu, krievu.

Dalības maksa:

165 eiro (ieskaitot PVN). Tā ietver: piedalīšanos visās Pasākumu plānā pieteiktajās nodarbībās; atpūtu un labierīcības.

Iespējams apmeklēt arī vienu (vai divas) no pasākuma dienām: maksa par piektdienu – 26 eiro (ieskaitot PVN); maksa par sestdienu – 91 eiro (ieskaitot PVN); maksa par svētdienu – 52 eiro (ieskaitot PVN).

Informējam, ka dalības maksu par piedalīšanos VESELOKASĒ var iemaksāt skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu uz „AKVILONA” SIA bankas kontu:

SIA “AKVILONA”, Tērbatas 49/51-1, Rīgā, LV-1011, SEB BANKAS Centra filiāle, Konta Nr. LV96UNLA 0002041469322, Reģ. Nr. 40003462720, norādot: „Par semināru”.

Atlaides:

Pensionāriem un invalīdiem50% atlaide, Vispasaules Profesionālo Dziednieku un Ekstrasensu līgas biedriem, Starptautiskās Profesionālās Dziedniecības akadēmijas studentiem (bijušajiem un esošajiem) – atlaide 20%. Bērni līdz 16 gadiem piedalās bez maksas.

LEKTORU UN SAVU PRECI TIRGOTGRIBĒTĀJU REĢISTRĀCIJA!

Ja jūs vēlaties festivālā piedalīties ar savu lekciju, semināru vai Meistar-klasi utt., lūdzam nosūtīt mums īsu aprakstu prezentācijas veidā, kā arī informāciju par sevi (vēlams pievienot foto, kas tiks publicēta mūsu mājas lapā).

Preču pārdevējiem: mazumtirdzniecības vietas cena: 10 eiro/dienā – pēc iepriekšējā pieraksta.

ATRAŠANĀS vieta:

Ķekavas novads, Daugmales pag., Viesu nams – “Upes Villa”

Patstāvīga nokļūšana līdz mūsu festivālam no Rīgas puses:

Ar personīgo transportu:

https://www.waze.com

Ar auto, iebraucot Daugmalē, jāseko nelielai baltai ceļa zīmei – “RAĢU CEĻŠ”, aiz tās ir jānogriežas, un pēc 1,5 km (sākumā – asfalts, tālāk – zemes ceļš) būs – «Upes Villa».

https://www.waze.com/livemap/directions?navigate=yes&to=ll.56.83197717%2C24.41516161

Lietojot Google Maps:

https://www.google.com/maps/dir/Current+Location/56.8319772,24.4151616/@56.8318983,24.3325094,12z/data=!3m1!4b1?entry=ttu

AUTOBUSU saraksts:

https://www.1188.lv/satiksme/starppilsetu-autobusi

Ar sabiedrisko transportu jābrauc līdz Daugmalei, un tad – no pieturas pavisam netālu, sekojiet nelielai baltai ceļa zīmei “RAĢU CEĻŠ”, būs aptuveni 15 min. gājiens līdz “Upes Villai”.

Jūsu ievērībai!

Tie, kas brauks ar autobusu līdz Daugmales pieturai, lūdzu, informējiet mūs laicīgi par ierašanos, lai varam noorganizēt transportu nokļūšanai Viesu namā “Upes Villa”!

Praktiskā informācija:

Nakšņošana:

Viesu namā ir vietas nakšņošanai – par atsevišķu samaksu: 15 eiro par nakti. Vietu skaits ir ierobežots. Ja nevēlaties nakšņot «Upes Villas» numuriņos, lūdzu, atvediet līdzi telti (to būs jāuzstāda pašiem).

Ēdināšana:

Brokastis, Pusdienas un Vakariņas varēsiet pasūtīt uz vietas – par atsevišķu samaksu. Pasākuma laikā tiks piedāvāts tikai veģetārie ēdieni (bez gaļas, zivīm un olām). Ja jums ir īpaši dietoloģiskie ierobežojumi, lūgums informēt par tiem laikus.

Lietas, kuras varētu noderēt pasākuma laikā:

Lūgums līdzi paņemt individuālās higiēnas piederumus, dvieli, lietussargu, pretodu un pretērču līdzekļus. Fiziskām nodarbībām un meditācijām būs nepieciešams paklājiņš un ērts, pietiekoši silts apģērbs.

Uz tikšanos IX Starptautiskajā festivālā – VESELOKASE 2024!

Jautājumi un sīkāka informācija, zvanot:

Dziedniecības centrā „AKVILONA”,

Tērbatas ielā 49/51-1 (durvju kods – 1), Rīgā.

Tālr.: +371-67275910; mob.: +371-29489221; +371-29196664.

akvilona@inbox.lv

www.akvilona.lv

#Akvilona #Veselokase #WPHPL #vdzl #festivāls #Dziedniecība #Meditācija #Veselība #Daba #Dziesma #Augi #UpesVilla #SPDzA #VeselīgsDzīvesVeids #dziedināšana #dziednieks

Dārgie draugi!

Ielūdzu Jūs pavadīt burvīgu dienu “Dziedošo trauku” maģiskajos skaņu apskāvienos.
Dāvājiet sev skaņu vibrāciju prieku, kas radīs Jūsos un Jums apkārt Svēto auru, ļaus apstādināt laiku un “izšķīst” tajā, radīs absolūta miera un harmonijas sajūtu, kad ārpasaule “apklust”, ļaujot “skanēt” tikai iekšējai pasaulei.
Kā tas darbojas?
“Dziedošo trauku” radītās vibrācijas rezonē ar iekšējām cilvēka organisma vibrācijām un atjauno to līdzsvaru. Pateicoties tam, cilvēks ieslīgst rāmā, nosvērtā stāvoklī, “Dziedošo trauku” radītie skaņas viļņi savienojas ar smadzeņu radītajām vibrācijām, noskaņojot tās harmonijas frekvencē.
Atgrieziet sevi miera, prieka un līdzsvara stāvoklī!
Vēlams līdzi paņemt paklājiņu, pledu un spilventiņu!
#Meditācija #Dziedošie #Trauki #Aura #Skaņa #Dziedniecība #Akvilona #Relaksācija

Oskars Peipiņš

regulāri veic individuālos dziednieciskos seansus RĪGĀ (pieraksts pa mob. +371-29489221) un citās pilsētās:

DAUGAVPILĪ: 23.-24. augustā

Adrese: Viesnīca Park Hotel Latgola, Ģimnāzijas iela 46; pieraksts pa mob. +371-29489221.

JELGAVĀ: 24. jūlijā

Pieraksts pa mob. +371-29489221.

LIEPĀJĀ: 5., 6., 7. augustā

Adrese: Viesnīca “Līva”, Lielā iela 11; pieraksts pa mob. +371-29489221.

RĒZEKNĒ: 

Pieraksts pa mob. +371-29489221.

VALMIERA: 31. jūlijā – 1. augustā

Pieraksts pa mob. +371-29489221.

Oskars PEIPIŅŠ

veic dziedināšanas distancionālos seansus Skype, Zoom un Facebook Messenger – darbdienu vakaros un brīvdienās.

Pieteikšanās: pa mob.: +371-29489221 vai pa E-pastu: akvilona@inbox.lv