Jau no 1999. gada mēs apvienojam domubiedrus, kuru intelektuālā pilnveidošanās ietver sevī Mīlestību, apgaismošanu un dziedniecību. Piebiedrojieties arī jūs!

Kas ir – AKVILONA

Vispirms atcerēsimies brīnumpilno Vēju senajos mitoloģiskajos tekstos. Tikai tur gan tika pieminēts vīriešu dzimtas vārds – Akvilons. Bet ko var vīrietis bez sievietes? Veselums taču veidojas no divām līdzvērtīgām pusītēm!
Un Sieviete ātri vien parādījās. Lasot slavenā franču gaišreģa un astrologa Mišela Nostradamusa darbus, uzgājām norādi uz kādu pasakainu valsti, kura kādreiz kļūs slavena ar to, ka tur tiks izbeigti visi konflikti, domstarpības un, protams, arī kari. Šo valsti viņš ir nosaucis par AKVILONU. Kāpēc lai mēs neuzdrīkstētos pamēģināt izveidot šādas valsts mikromodeli savā uzņēmumā, apvienojot savā paspārnē dažādu profesiju un darbības virzienu pārstāvjus, kuri spēj palīdzēt Cilvēkam saglabāt, atjaunot un vairot savu Veselību: dziedniekus, pedagogus, psihologus, sociālos darbiniekus, māksliniekus, mūziķus, ārstus u.c.?..
Visiem ir labi zināms, ka „akva” (latīņu val. aqua – ūdens) – Pasaules uzbūves pirmavots un visa dzīvā pamatelements. Zinātnieki apgalvo, ka jaunpiedzimušā cilvēka smadzeņu masa sastāda aptuveni 81% ūdens!
Ja jau visu zināmo Dabas Stihiju vidū tik svarīga loma ir atvēlēta „Akva” (Ūdenim), tad „lona” acīmredzot apzīmē visas pārējās Stihijas: Zemi, Uguni, Gaisu, Metālu, Koku, Akmeni. Jo kā tad iztikt ar vienu pašu Ūdeni, kad veidojam ja ne Pašu Paradīzi Zemes virsū, tad unikālu valsti (valstiņu), kurā ir (un būs nākotnē) izbeigti kari, jo viss un visi atrodas savstarpējā Harmonijā?
Visbeidzot arī pacentīsimies paskaidrot, kā mēs atšifrējam 3 visspēcīgāko krāsu toņus mūsu uzņēmuma logotipā, kuri veido spektrālu kompozīciju, kalpojot par savdabīgu fonu uzņēmuma „AKVILONA” nosaukumam. Sarkanais, dzeltenais (zelta) un zilais – te ir gan Svētās Trīsvienības ideja, gan Zemes, Saules un Debess Vienotība, gan Miesas, Dvēseles un Gara Veselums.

MŪSU MISIJA

Uzskatām par savu misiju piekopt un popularizēt veselīgo dzīves veidu; veicināt cilvēkos vēlmi iemācīties dzīvot pēc Visuma un Dabas likumiem, izzinot, izprotot un harmonizējot sevi; dalīties ar savas Sirds siltumu, ar zināšanām un pieredzi, kas palīdzētu visiem Dzīves Ceļa gājējiem sasniegt un nodrošināt Gara, Dvēseles un Miesas Veselumu.

Ticība

Cerība

Mīlestība

AKVILONAS DZIEDNIEKI

OSKARS PEIPIŅŠ
OSKARS PEIPIŅŠ
dziednieks, psihologs,
Dziedniecības centra “AKVILONA” vadītājs

Ja tu jau esi iemācījies
nesāpināt nevienu dzīvu radību
uz Zemes, tad tagad sāc radīt to, kas padarīs
mūsu plānētu vēl brīnišķīgāku.

Sazināties
ZENTA BOBOVIČA
ZENTA BOBOVIČA
dziedniece

Tu – ar Dievu, es – ar Dievu. Dievs un es esam labi cilvēki.

Sazināties
IVETA ČEVERE
IVETA ČEVERE
dziedniece

“Ja Tu kādreiz vēlēsies atrast tādu cilvēku, kas varētu pārvarēt jebkuru, pat vissmagāko bēdu un padarīt Tevi laimīgu, kad to vairs nevar neviens cits: Tu vienkārši paskaties spogulī un pasaki: “Sveiks!“”
/R. Bahs/

Sazināties
GAĻINA BARDO
GAĻINA BARDO
dziedniece

“Ja vēlaties uzzināt, ko darījāt iepriekšējā dzīvē, apskatiet savu pašreizējo stāvokli. Ja vēlaties uzzināt savu nākotni, apskatiet savas pašreizējās darbības”.
/Buda Šakjamuni/

Sazināties

Dziedniecības centrs AKVILONA noorganizēja mūsu slavenās dejotājas, horeogrāfes un skolotājas

Vijas VĒTRAS (ASV) uzstāšanos Trešās Paaudzes Veselības universitātē Jelgavā.Dziedniecības centrs AKVILONA ir laidis klajā Dziedniecisko LAIMES kalendāru 2021.gadam ar 27 Latvijā pazīstamu speciālistu padomiem, kā atjaunot, stiprināt, vairot Gara, Dvēseles un Miesas Veselību, un kā kļūt laimīgiem. Saturiski bagāts sienas Kalendārs – lieliska dāvana visos gada svētkos! Lasiet, baudiet, priecājieties!