Atveram jaunu lappusi mūsu sadarbībā ar www.akvilona.lv apmeklētājiem un interesentiem. Mēs nolēmām regulāri organizēt un piedāvāt jūsu uzmanībai dažādus konkursus, kuru tematika būs tuva dziedniecībai, ezotērikai, parapsiholoģijai un citām “smalkās pasaules” jomām, kurās ir vēl tik daudz neizpētīta. Jā! Konkursu uzvarētājiem ir paredzētas arī balvas. Aiziet!

Sākoties Jaunajam, 2022. gadam, mēs aicinām jūs piedalīties neparastā konkursā.

Ziniet, ko nozīmē: ApJūnSeNo? Pareizi! Tie ir visu četru mēnešu nosaukumi, kuros ir pa 30 dienām. Ļoti ērti atcerēties un vienmēr tos zināt, jo pārējos mēnešos (izņemot februāri) ir 31 diena.

Mēs padomājām, kāpēc gan tādā pašā veidā nevar iegaumēt varavīksnes krāsas?! Arī čakras (energoinformatīvie centri cilvēka organismā) ir, starp citu, izvietotas pēc šī paša principa (skat. zīmējumu):

Neviens pasaulē precīzi vairs nezina, kam ienāca prātā izdomāt šo arī pie mums populāro skandināmo variantu krievu valodā: Каждый Охотник Желает Знать Где Сидит Фазан, kur visu varavīksnes krāsu nosaukumu pirmie burti (Красный, Оранжевый, Жёлтый, Зелёный, Голубой, Синий, Фиолетовый) izveido pilnīgi CITUS vārdus, ko saliek ļoti viegli iegaumējamā teikumā.

Kāpēc lai latviski mēs nevarētu radīt ko tamlīdzīgu?! Lūdzu, ņemiet talkā savu vizualizēšanas prasmi, summējiet ar literārām dotībām un saceriet saturiski viegli saprotamu un loģisku teikumu no…7 vārdiem, kuru pirmie burti atbilst varavīksnes krāsu spektra secībai. Tātad – S (sarkanā), O (oranžā), Dz (dzeltenā), Za (zaļā), D (debesszilā), Zi (zilā) un V (violetā). Tas nebūs tik vienkārši, jo, lai nevarētu savā starpā sajaukt toņu nosaukumus, kā redzat, trijos gadījumos (Dz, Za un Zi) ir jāizmanto pat divi pirmie burti, nevis viens. Piemērs: Smaidošs Onkulis Dzīvo Zasulaukā Daudzinot Zibenīgas Vārsmas.

Novēlam jums lielas radošas sekmes! Bet sasniegtais rezultāts – uzvarējušais teikums – noteikti atvieglos iegaumēšanas iespēju bērniem un pieaugušajiem vienmēr zināt no galvas pēc kārtas visas septiņas varavīksnes krāsas.

Konkursā uzvarējušā teikuma autors saņems balvu EUR 70 apjomā. Trīs autori – otrās vietas ieguvēji – saņems brīvbiļeti uz kādu no Dziedniecības centra AKVILONA pasākumiem. Bet piecu trešās vietas ieguvēju bibliotēka papildināsies ar vērtīgām grāmatām.

        Līdz š.g. 1. jūnijam savus gara darbus personīgi atnesiet uzrakstītus vai sūtiet mums ar piebildi – KONKURSAM – uz E-pastu: akvilona@inbox.lv

Jūsu personiskie dati nebūs publiskoti, ja vien paši to rakstiski lūgsiet jeb alļausiet darīt. Konkursā uzvarējušos teikumus publicēsim š.g. 10. jūnijā. Un noteikti sāksies kāds jauns konkurss!

Konkursa organizators: Dziedniecības centrs AKVILONA.

www.akvilona.lv