Veselības klubs "SIRDS"

 

 


afisha41.jpg

 

Kluba „SIRDS” nodarbību tēmas

       Mūsu tikšanās reizēs mēs diskutējam par visdažādākajiem dzīves jautājumiem: par attiecībām un pašrealizāciju; par laimi un to, kā šajā pasaulē nepazaudēt sevi; mēs mācamies meditēt un apgūstam dziedināšanas mākslu u.c.

Tērbatas ielā 49/51-1 (durvju kods: 1), Rīga.
(+371) 67275910, mob.:(+371) 29489221
www.akvilona.lv
E-pasts: akvilona@inbox.lv

     Sirds.jpg    

  Pieredze, kura tika gūta, vadot Veselības klubu ,,SIRDS”, reāli parāda, ka eksistē vesels komplekss profilaktisku un atveseļojošu darbību, kuras pilnīgi jebkurš cilvēks spēj patstāvīgi izpildīt savās mājās, ar to būtiski palīdzot dziedniekam viņa tālākā darbā. Radošajā sadarbībā ar dziednieku klients šādā veidā apgūst visas nepieciešamās prasmes, lai, rīkojoties jau dziednieciskajā tradīcijā, mācētu sniegt sev vajadzīgo palīdzību. Lūk – atlikuši ir daži soļi un cilvēks kļūst par dziednieku. Vispirms - par dziednieku pašam SEV. Protams, vēl ir par maz atteikties no medikamentu un citu neveselīgu vielu lietošanas. Tieši tāpēc arī ir jāturpina mācīties. 
        Pa šiem gadiem ir būts visos Latvijas novados, kur ,,Pašdziedināšanas mākslas” pamatus tika apguvuši vairāk nekā 9 tūkstoši interesentu vecumā no 9 līdz 87 gadiem. Viņi iemācījās valdīt pār savām jūtām un emocijām, daudz labāk izprast sevi un citus, efektīvi pārvarēt stresus un neveiksmes, adaptēties dzīves negaidītajās situācijās u.c. 
        Šī masveida kustība spēja pierādīt, ka pats cilvēks, ja patiešām grib būt vesels, var izdarīt ļoti daudz. Par to liecina kā neskaitāmās pozitīvās atsauksmes, tā arī Kluba dalībnieku anketas ar objektīviem rezultātiem par nopietnām slimībām, kuras ir pazudušas, cilvēkam pašam pielietojot piedāvātās metodes.
      
 Kluba ,,SIRDS” darba rezultāti iedvesmoja un sagatavoja nepieciešamo augsni, lai mēs savulaik varētu dibināt Latvijas Dziednieku Profesionālās meistarības atbalsta centru un Latvijas Profesionālo Dziednieku skolu, kas tagad ir jau pārtapusi Starptautiskajā Profesionalās Dziedniecības akadēmijā. Tas liecina, ka par mūsu iesākto darbu radusies interese arī ārpus Latvijas robežām un mums būs iespēja apkopot dažādu valstu dziednieku pieredzi.

 Tautas dziedniecības skolas
“Pašregulācijas un pašdziedināšanas māksla” dibinātājs;
Veselības kluba “SIRDS” vadītājs,
dziednieks, hipno-psihoterapeits,
 Goda doktors biomedicīnā
Oskars Peipiņš