Aktualitātes

  

 29.03.2021lv.jpg

 

Dokumentu iesniegšana un uzziņas (personīgi):

Dziedniecības centrā "AKVILONA" (SPDzA), Tērbatas ielā 49/51-1 (durvju kods-1).

Darba laiks:
pirmdienās, otrdienās, trešdienās, 9.00-17.00;

ceturtdienās, piektdienās 9.00 - 20.00.

 

Nodarbības notiek:

Dziedniecības centra "Akvilona" konferenču zālē,

Tērbatas ielā 49/51-1 (durvju kods: 1atslēga 3188), Rīgā.

 

Uzņemam studijās visus interesentus bez priekšzināšanām, bez vecuma u.c. ierobežojumiem.

Mūsu Akadēmija ir viena no pirmajām visā pasaulē, kur vienkopus tiek sniegtas tik plašas zināšanas visdažādākajās dzīves jomās.

 

Apmācību plūsmas (valodas) - latviešu un krievu.

 

Dziedniecības fakultāte - klātiene

Pamatprogramma: 2 mācību gadi (septembris - jūnijs). Tiek uzdoti mājas darbi, ir jāveic praktiskie darbi, jāsagatavo un jāprezentē Kursa darbs un Diplomdarbs. Sesijas parasti notiek janvārī un jūnijā.

 

Lekcijas Rīgā - 26 akadēmiskās stundas mēnesī (piektdien 16.00 - 20.50, sestdien 9.00 - 20.15, svētdien 9.00 - 15.30). Pirmajam kursam lekcijas parasti notiek mēneša pirmajā piektdienā, sestdienā un svētdienā. Otrajam kursam - mēneša otrajā piektdienā, sestdienā un svētdienā. Meistarklasē - mēneša trešajā sestdienā un svētdienā.

 

Lekcijas SPDzA Latvijas pilsētu filiālēs - 20 akadēmiskās stundas mēnesī (mācības notiek divās sestdienās vai svētdienās mēnesī): 8.50 - 10.20; 10.30 - 12.00; 12.00 -12.40 (pusdienas); 12.40 - 14.10; 14.20 - 15.50; 16.00 - 17.30.

 

Jaunums! Notiek organizatoriski pasākumi Akadēmijas Dziedniecības fakultātes Klātienes filiāļu dibināšanā vairākās ārvalstīsPiesakiet arī sevi!

 

Jaunums! Lūdzam pieteiktiesSPDzA Dziedniecības fakultātes Tālmācības nodaļas 

I kursā (neatkarīgi no Jūsu dzīves vietas).

 

Vai Jūsu pilsētā (valstī) būs organizēta SPDzA filiāle, ir atkarīgs no Jums! Tāpēc būsim gandarīti saņemt visu ieinteresēto personu pieteikumus un priekšlikumus. Mēs vienmēr esam gatavi konstruktīvai sadarbībai!

 

Mācību priekšmeti

Dziedniecība, medicīnas pamatzināšanas (anatomija, psihiatrija, fizioloģija un patoloģija) un pirmās palīdzības sniegšana, psiholoģija, psihoterapija, holistika, enioloģija, homeopātija, kosmohumānisms, fitodziedniecība, astroloģija, su-džok, ājurvēda, naturopātija, valeoloģija, ētika, pašregulācija un apziņas izmainītie stāvokļi (meditācija, autogēnais treniņš, transs u.c.), masāžas, bioenerģētika, neirolingvistiskā programmēšana, garīgo un reliģisko mācību vēsture, uztura mācība, retorika, joga, aromadziedniecība, biolokācija, dabas dziedniecība (māls, metāli, ūdens, norūdīšanās, minerāli, veselīgs dzīves veids), mākslas terapija (mūzika, krāsas) u.c.

 

Papildus informācija

Kāpēc Akadēmijai ir piešķirts Starptautisks statuss? Tāpēc, ka: 1) mūsu lektoru vidū ir arī ārzemju speciālisti; 2) vairākums mūsu vietējo pasniedzēju ir ieguvuši lielisku izglītību ārpus Latvijas; 3) Akadēmijas mācību programmu ir apstiprinājusi un uzrauga Vispasaules Profesionālo Dziednieku un Ekstrasensu līgas (World Professional Healers and Psychics League) Padome.

 

Pasniedzēji - vadošie Latvijas un pasaules dažādu nozaru speciālisti: ārsti, dziednieki, psihologi u. c.

 

Veiksmīgi pielietojot iegūtās teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas, Jūs iegūsiet diplomēta "Eksperta dabas dziedniecības un atveseļošanas metožu jomā" kvalifikāciju.

 

Iestāties SPDzA un iesniegt dokumentus var visa gada garumā (latviešu un krievu plūsmas - Dziedniecības fakultātes Klātiene un Tālmācība).

Lejuplādēt un aizpildīt pieteikumu var  šeit (24.00 KB)

Stājoties Akadēmijā, jāiesniedz sekojoši dokumenti: iesniegums; pases kopija; izglītības dokumenta kopija; 2 foto (3x4 cm); ja tādas ir - pensionāra; invalīda Аpliecību kopijas.

 

   afishai001.jpg