Starptautiskā Profesionālās Dziedniecības akadēmija

nlogo.jpg

 

Mens agitat molem – doma virza matēriju.

Omnia vincit amor – visu uzvar mīlestība.

Simbols:

       Divi apļi, kuri izvietoti viens virs otra un saskaras vienā punktā, - „Bezgalības” jēdziena simboliskais attēls. Kompozīcijas augšējā daļa – viens no senākajiem ķīniešu monādes attēliem, kura simbolizē divu kosmisko principu mijiedarbību, kuri nodrošina procesu dinamiku Pasaules uzbūvē.

       Kompozīcijas lejasdaļa – augšējās daļas transformācija ģeometriski alģebriskajā pārveidošanas ceļā figūrā, kuru pazīstam kā „kardioīdu”. Šī figūra ir telpiskās kardioīdas („virpojošās kardioīdas”) plaknes attēls, kura simbolizē telpas un laika kontīnuuma modeli.


 

STARPTAUTISKĀ PROFESIONĀLĀS DZIEDNIECĪBAS
AKADĒMIJA (SPDzA) 2021./2022. māc. g.


Visa gada garumā uzņem klausītājus bez priekšzināšanāmbez vecuma u.c. ierobežojumiem.
Mūsu Akadēmija ir viena no pirmajām visā pasaulē, kur vienkopus tiek sniegtas tik plašas zināšanas visdažādākās dzīves jomās.
Apmācību plūsmas – latviešu un krievu.

Dziedniecības fakultāte – lekcijas notiek interneta platformā Zoom.
Pamatprogramma: 2 mācību gadi (septembris - jūnijs). 
Pirmajam kursam
 lekcijas notiek mēneša pirmajā piektdienā, sestdienā un svētdienā.

I kurss: “Izzini un sakārto (izdziedini) pats sevi”; II kurss: “Savieno teoriju ar praksi. Palīdzi citiem”; III kurss: Meistarklase – „Kvalifikācijas celšana SPDzA absolventiem”.
Tiek uzdoti mājas darbi, ir jāveic praktiskie darbi, jāsagatavo un jāprezentē Kursa darbs un Diplomdarbs.
 

Jaunums! Lūdzam pieteikties SPDzA Dziedniecības fakultātes Tālmācības nodaļas I kursā (neatkarīgi no Jūsu dzīves vietas).
Jaunums! Lūdzam pieteikties Starptautiskās Profesionālās Dziedniecības Akadēmijas Psihoinformacioloģijas Fakultātes I kursā (neatkarīgi no Jūsu dzīves vietas).
 
 
 
Mācību priekšmeti
 
     Dziedniecība, medicīnas pamatzināšanas (anatomija, psihiatrija, fizioloģija un patoloģija) un pirmās palīdzības sniegšana, psiholoģija, psihoterapija, holistika, enioloģija, homeopātija, kosmohumānisms, fitodziedniecība, astroloģija, su-džok, ājurvēda, valeoloģija, ētika, pašregulācija un apziņas izmainītie stāvokļi (meditācija, autogēnais treniņš u.c.), masāža, bioenerģētika, neirolingvistiskā programmēšana, garīgo un reliģisko mācību vēsture, uztura mācība, retorika, aromaterapija, biolokācija, dabas dziedniecība, mākslas terapija (mūzika, krāsas)  u.c.
Papildus informācija
Kāpēc Akadēmijai ir piešķirts Starptautisks statuss? Tāpēc, ka: 1) mūsu lektoru sarakstā ir arī ārzemju speciālisti; 2) vairākums mūsu vietējo pasniedzēju ir ieguvuši lielisku izglītību ārpus Latvijas; 3) Akadēmijas mācību programmu ir apstiprinājusi un uzrauga Vispasaules Profesionālo Dziednieku un Ekstrasensu līgas (World Professional Healers and Psychics League) Padome.
Pasniedzēji – vadošie Latvijas un pasaules dažādu nozaru speciālisti: ārsti, dziednieki, psihologi u.c.
Veiksmīgi pielietojot iegūtās teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas, Jūs iegūsiet diplomēta “Eksperta dabas dziedniecības un atveseļošanas metožu jomā“kvalifikāciju.
Mācoties Akadēmijā, pastāv iespēja iegūt Starptautiskās klases dziednieka un/vai ekstrasensa Sertifikātu.
Iestāties SPDzA un iesniegt dokumentus var visa gada garumā (latviešu un krievu plūsmas– Dziedniecības fakultātes Tālmācība).
Stājoties Akadēmijā, ir jāuzraksta:
Ø   iesniegums.
 Jāuzrāda personas  apliecinoši dokumenti:
Ø  pase vai ID karte;
Ø  izglītību apliecinoši dokumenti;
Ø  ja ir – pensionāra/invalīda
               Аpliecība.
Apmaksas


 

  • Iestāšanās maksa.
  • Maksa par lekcijām.


      Apmaksa var būt samazināta sakarā ar Akadēmijas sniegto pakalpojumu specifiku. Katra atsevišķa klausītāja gadījumā darbojas individuāli izstrādāta atlaižu sistēma:

  • par katru personu, kura apmeklē studijas Akadēmijā pēc Jūsu rekomendācijas, Jūs saņemat atlaidi par mācību maksu – 33% apmērā;
  • gadījumos, kad studijas apmeklē divi vienas ģimenes locekļi, katrs studiju apmaksā saņem - 33% atlaidi;
  • pensionāri un invalīdi studiju apmaksā saņem - 50% atlaidi;
  • ir iespējamas barterattiecības u.c. abpusēji lietderīgi varianti.

       Mācību apmaksu var veikt kā personīgi (skaidrā naudā) Rīgā, Tērbatas ielā 49/51-1, “Akvilonā”
       Samaksāt par mācībām var pirms kārtējā semināra vai semināra laikā. Neatkarīgi no apmeklējamo lekciju skaita, studiju apmaksa ir jāveic pilnā apjomā. Personas, kas dažādu apstākļu dēļ nevar ierasties uz semināru, maksu par mācībām pilnā apjomā veic 15 (piecpadsmit) kalendāra dienu laikā pēc semināra beigām (uz bankas kontu vai personīgi).Dokumentu iesniegšana un uzziņas:
Dziedniecības centrā “AKVILONA” (SPDzA),
Tērbatas ielā 49/51-1 (durvju kods-1).
Darba laiks:
pirmdienās, otrdienās, trešdienās
9.00-17.00,
ceturtdienās, piektdienās
9.00-20.00.

 Tel.: +371-67275910; mob. +371-29196664, +371-29489221.
www.akvilona.lv  E-pasts: akvilona@inbox.lv