Akvilona

 

akvilona.jpg

Ko nozīmē Akvilona?

Vispirms atcerēsimies brīnumpilno Vēju senajos mitoloģiskajos tekstos. Tikai tur gan tika pieminēts vīriešu dzimtas vārds – Akvilons. Bet ko var vīrietis bez sievietes - Veselums taču veidojas no divām līdzvērtīgām pusītēm!?

Un Sieviete ātri vien parādījās. Lasot slavenā franču gaišreģa un astrologa Mišela Nostradamusa darbus, uzgājām norādi uz kādu pasakainu valsti, kura kādreiz kļūs slavena ar to, ka tur tiks izbeigti visi konflikti, domstarpības un, protams, arī kari. Šo valsti viņš ir nosaucis par AKVILONU. Kāpēc lai mēs neuzdrīkstētos pamēģināt izveidot šādas valsts mikromodeli savā uzņēmumā, apvienojot savā paspārnē dažādu profesiju un darbības virzienu pārstāvjus, kuri spēj palīdzēt Cilvēkam saglabāt, atjaunot un vairot savu Veselību: dziedniekus, ārstus, pedagogus, psihologus, sociālos darbiniekus, māksliniekus, mūziķus?..   

Visiem ir labi zināms, ka „akva” (lat. aqua– ūdens) – Pasaules uzbūves pirmavots un visa dzīvā pamatelements. Zinātnieki apgalvo, ka cilvēka smadzeņu masas sastāda aptuveni 81% ūdens!

Ja jau visu zināmo Dabas Stihiju vidū tik svarīga loma ir atvēlēta „Akva” (Ūdenim), tad „lona” apzīmē visas pārējās Stihijas: Zemi, Uguni, Gaisu, Metālu, Koku, Akmeni. Jo kā tad iztikt ar vienu pašu Ūdeni, kad veidojam ja ne Pašu Paradīzi Zemes virsū, tad unikālu valsti (valstiņu), kurā ir (un būs nākotnē) izbeigti kari, jo viss un visi atrodas savstarpējā Harmonijā?

Visbeidzot pacentīsimies paskaidrot, kā mēs atšifrējam 3 krāsu toņus, kuri veido „varavīksni”, kalpojot par savdabīgu „fonu” uzņēmuma „AKVILONA” nosaukumam. Sarkanais, dzeltenais (zelta) un zilais - te ir gan Svētās Trīsvienības ideja, gan Zemes, Saules un Debess Vienotība, gan Miesas, Dvēseles un Gara Veselums.